- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- Šatní skříň KORA KS2
Šatní skříň KORA KS2
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
Třídveřová skříň KORA KS2 je rozdělena na tři části. Boční části - levá i pravá - jsou věšákové, střední část se zrcadlem je policová. Uvnitř jsou dvě police. Ve spodní části naleznete dva stejně hluboké šuplíky.
Barva:
sosna andersen
samoa king
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozměry:
Šířka: 158 cm
Hloubka: 62 cm
Výška: 193 cm
Hmotnost:
117 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 158 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 193 cm |
| HMOTNOST | 117 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska, Sklo |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel KORA samoa king
Konferenční stolek KORA KL2
Konferenční stolek KORA KL2
Samoa king
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Konferenční stolek KORA KL
Konferenční stolek KORA KL
Samoa king
Dodání do 14 dnů
2 790 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Policová skříň KORA KRD1
Policová skříň KORA KRD1
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 690 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 050 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní