- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Kora
- Šatní skříň KORA KS3
Šatní skříň KORA KS3
Telefonická objednávka
Sektorový systém KORA v rustikálním stylu je vhodný k zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven.
Základ tvoří laminovaná dřevotřísková deska, ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu.
Čtyřdveřová skříň KORA KS3 je rozdělena na tři části. Boční části - levá i pravá - jsou policové, v každé jsou čtyři police. Střední část se zrcadlem je věšáková. Uvnitř jsou dvě police. Ve spodní části naleznete dva stejně hluboké šuplíky.
Barva:
sosna andersen
samoa king
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
laminovaná DTD / MDF / kov
Rozměry:
Šířka: 208 cm
Hloubka: 62 cm
Výška: 210 cm
Hmotnost:
168 kg
Dodáváno v demontu.
![]() |
![]() |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 208 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 210 cm |
| HMOTNOST | 168 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska, Sklo |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rohová komoda KORA KKN1
Rohová komoda KORA KKN1
Samoa king
Dodání do 14 dnů
4 550 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Barová skříňka KORA KK5
Barová skříňka KORA KK5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 850 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
7 250 Kč
Nástavec na komodu KORA KN5
Nástavec na komodu KORA KN5
Samoa king
Dodání do 14 dnů
7 290 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
8 490 Kč
Rohový RTV stolek KORA KRTN
Rohový RTV stolek KORA KRTN
Samoa king
Dodání do 14 dnů
5 350 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
6 050 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní

