- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek AFINA
Konferenční stolek AFINA
Kód produktu: V-CH-AFINA-LAW
Telefonická objednávka
Elegantní konferenční stolek AFINA je vyroben v kombinaci lakované ocele ve zlaté barvě a zrcadla.
Barva:
zrcadlo / zlatá
Materiál:
sklo / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
průměr: 90 cm
výška: 46 cm
Nosnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| PRŮMĚR | 90 cm |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

Zboží ihned, platba za 14 dní