- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek NANCY
Odkládací stolek NANCY
Kód produktu: V-CH-NANCY-LAW
Telefonická objednávka
Konferenční stolek NANCY je vyroben v kombinaci chromované ocele ve zlaté barvě a čirého skla.
Stolek zaujme svou originální podnoží.
Barva:
čirá / zlatá
Materiál:
sklo / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 39 cm
výška: 45 cm
Nosnost:
15 kg
Hmotnost:
9,8 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HMOTNOST | 9,8 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Křeslo ve tvaru boty umělá kůže Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 4 385 Kč
od 4 616 Kč
5 462 Kč
Přidat do oblíbených
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Varianty produktu
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 5 005 Kč
od 5 033 Kč
5 956 Kč
Přidat do oblíbených










Zboží ihned, platba za 14 dní