- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CROWN
Křeslo CROWN
Kód produktu: V-CH-CROWN-FOT
Telefonická objednávka
Elegantní křeslo CROWN zaujme svým designem. Je čalouněné sametovou látkou.
Nožičky jsou z chromované oceli ve zlaté barvě.
Barva:
tmavě zelená / zlatá
černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
sametová látka / chromovaná ocel
Rozměry:
šířka: 78 cm
hloubka: 72 cm
výška: 80 cm
výška sedáku: 45 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Ke stažení
CROWN_manual.jpg (jpg, 71.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 78 cm |
| HLOUBKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 52 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek MADISON
Skladem
u vás do 27.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 746 Kč
2 890 Kč
3 156 Kč
Přidat do oblíbených
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 25.05.2026
4 290 Kč
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 4 076 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených
Sada taburetů 2ks MONTY
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 321 Kč
1 390 Kč
1 542 Kč
Přidat do oblíbených
Sada taburetů 2ks POLLY
Varianty produktu
Šedá
skladem
1 890 Kč
Tmavě zelená
Skladem
Bordó
Skladem
1 990 Kč
Sada taburetů 2ks POLLY
Šedá
skladem
1 890 Kč
Tmavě zelená
Skladem
u vás do 25.05.2026
1 890 Kč
Bordó
Skladem
1 990 Kč
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 975 Kč
od 1 890 Kč
2 043 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek NANCY
Skladem
u vás do 27.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 2 461 Kč
2 590 Kč
2 860 Kč
Přidat do oblíbených
Taburet COSBY
Varianty produktu
Světle modrá
Není skladem
1 090 Kč
Taburet COSBY
Světle modrá
Není skladem
1 090 Kč
Dostupnost dle variant
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 036 Kč
1 090 Kč
1 164 Kč
Přidat do oblíbených
Koberec MATES TYP 1
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 200 Kč
od 200 Kč
226 Kč
Přidat do oblíbených
Sada taburetů 2ks PACHO
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 416 Kč
1 490 Kč
1 655 Kč
Přidat do oblíbených















Zboží ihned, platba za 14 dní