- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek SINIS Dekorhome
Odkládací stolek SINIS Dekorhome
Telefonická objednávka
LUXUSNÍ ODKLÁDACÍ STOLEK S ÚLOŽNÝM PROSTOREM
Tento ručně vyrobený odkládací stolek se stane jedinečným doplňkem vašeho interiéru. Díky své unikátní tepané struktuře povrchu působí stolek extravagantně a přináší do prostoru nádech orientálního stylu. Jeho elegantní design vynikne v každé místnosti a dodá vašemu domovu sofistikovaný vzhled.

MULTIFUNKČNÍ VYUŽITÍ
Jedinečnou vlastností tohoto stolku je jeho multifunkčnost – když jej otočíte, promění se v praktickou nádobu, do které můžete uložit deštníky, polštáře nebo další drobnosti. Tato flexibilita jej činí nejen krásným, ale také velmi praktickým pomocníkem do domácnosti.

ORIGINÁLNÍ RUČNÍ PRÁCE
Každý stolek je originál, protože je ručně vyráběn. Tato precizní řemeslná práce dodává každému kusu unikátní charakter, který může zahrnovat drobné barevné nedokonalosti či nerovnosti povrchu. Na výběr máte z několika barevných variant: elegantní stříbrné, luxusní zlaté nebo teplé měděné. Každá barva dodá vašemu interiéru jiný charakter a zvýrazní jeho styl.
- stříbrná
- měděná
- zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
slitina kovu a hliníku
Rozměry:
průměr: 36 cm
výška: 47 cm
Hmotnost:
5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno již smontované.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Orientální, Vintage, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 36 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| PRŮMĚR | 36 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dřevěný paraván 4dílný Dekorhome
Dřevěný paraván 4dílný Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 141 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
7 806 Kč
Šedá
Není skladem
8 004 Kč
Dřevěný paraván 3dílný Dekorhome
Dřevěný paraván 3dílný Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 318 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 836 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
5 608 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní