- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek ARIADNA Dekorhome
Konferenční stolek ARIADNA Dekorhome
Telefonická objednávka
KONFERENČNÍ STOLEK ABSTRACT
Pro vytvoření osobitého stylu ve vašem obývacím pokoji často postačí jeden výrazný kus nábytku. Konferenční stolek ABSTRACT je tím pravým kouskem, který dodá vašemu interiéru unikátní charakter. Kulatá skleněná stolní deska umožňuje dokonalý pohled na extravagantní kovový rám, který je skutečným uměleckým dílem.

KOMBINACE INDUSTRIÁLNÍHO A NÁMOŘNÍHO STYLU
Kovový rám ve starožitném mosazném vzhledu byl navržen ve tvaru mořských rybích šupin, což stolku dodává jedinečný nádech. Některé šupiny byly záměrně ponechány otevřené, čímž působí design lehce a vzdušně. Tento nevšední kousek kombinuje industriální styl s námořním designem a stane se snadno středobodem vašeho obývacího pokoje.

TIP PRO KOMBINACI
Konferenční stolek ABSTRACT lze snadno sladit s pohovkami, skříněmi nebo doplňky podle vašeho vkusu. Ať už preferujete moderní nebo eklektický styl, tento stolek váš prostor obohatí originalitou a elegancí.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
antik mosaz
Materiál:
kov
Rozměry velkého stolku:
průměr: 60 cm
výška: 35 cm
Rozměry malého stolku:
průměr: 40 cm
výška: 54 cm
Výběr průměru stolku zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Vintage, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 54 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Vintage, Elegantní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 54 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm, 60 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní