- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek 2 ks AMIS
Konferenční stolek 2 ks AMIS
Kód produktu: 0000240324
Telefonická objednávka
Konferenční stolky jsou vyrobeny z MDF a kovu.
Barva:
černá / chrom
Rozměry většího stolku:
šířka: 75 cm
hloubka: 75 cm
výška: 37 cm
Rozměry menšího stolku:
šířka: 65 cm
hloubka: 65 cm
výška: 32 cm
Hmotnost:
17 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 65 cm, 75 cm |
| HLOUBKA | 65 cm, 75 cm |
| VÝŠKA | 32 cm, 37 cm |
| HMOTNOST | 17 kg |
| OBSAH SETU | 2x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Varianty produktu
Sedací souprava rozkládací EVANGELIN
Pravá Dodání do 14 dnů 24 450 Kč Levá Dodání do 14 dnů 24 450 Kč
Dodání do 14 dnů
24 450 Kč
28 607 Kč
Přidat do oblíbených
Obývací stěna SNAP
Varianty produktu
Dub lefkas / černá
Skladem
Obývací stěna SNAP
Dub lefkas / černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
4 290 Kč
4 290 Kč
4 756 Kč
Přidat do oblíbených



Zboží ihned, platba za 14 dní