- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Konferenční stolek 2 ks ARIADNA Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks ARIADNA Dekorhome
Kód produktu: INVI40899+
Telefonická objednávka
EXKLUZIVNÍ KONFERENČNÍ STOLKY ARIADNA
Zažijte čistou eleganci a nadčasovou krásu s našimi konferenčními stolky v sadě 2 kusů, které promění váš obývací pokoj ve stylové prostředí. Elegantní sada dvou lehkých hliníkových konferenčních stolků se stane se ústředním prvkem každého pokoje a bude se hodit do všech stylů zařízení.
- stříbrná
- zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

ELEGANTNÍ DESIGN A VYSOCE KVALITNÍ MATERIÁLY
Umělecký stříbrný nebo zlatý design rámů stolu zajišťuje jemný, ale stabilní základ. Užijte si své nové stoly do obývacího pokoje a kombinujte je podle svého vkusu – společně nebo samostatně!


NADČASOVÁ KRÁSA
Konferenční stolky ARIADNA přinášejí do vašeho obývacího pokoje nadčasovou krásu a eleganci. Tyto stolky budou fungovat jako elegantní a praktický doplněk vašeho interiéru, který zaujme na první pohled. Stolky jsou nejen působivé, ale také velmi praktické a všestranné. Lze je použít společně jako sadu nebo jednotlivě podle vašich potřeb a preferencí. Jejich univerzální design snadno zapadne do různých stylů interiéru, od klasického po moderní, a poskytne vám dostatek prostoru pro dekorativní předměty, knihy nebo občerstvení.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
hliník
Rozměry velkého stolku:
šířka: 39 cm
hloubka: 49 cm
výška: 40 cm
Rozměry malého stolku:
šířka: 39 cm
hloubka: 39 cm
výška: 36 cm
Sada obsahuje: 2 x stolek

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Vintage, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 39 cm, 49 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Orientální, Vintage, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 39 cm, 49 cm |
| VÝŠKA | 36 cm, 40 cm |
| MATERIÁL | Hliník, Kov |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Kov |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné zrcadlo ANUBIS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 2 990 Kč
4 634 Kč
Přidat do oblíbených
Závěsné zrcadlo SINIS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 2 290 Kč
3 156 Kč
Přidat do oblíbených














Zboží ihned, platba za 14 dní