- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2
Konferenční stolek 2 ks KASTLER TYP 2
Telefonická objednávka
Sada dvou konferenčních stolků v industriálním stylu KASTLER TYP 2 si vás získá už na první pohled. Ať už přímo umístěny vedle sebe nebo oddělené od sebe, tyto stolky určitě upoutají pozornost svým designem.
Stolky jsou vyrobené z laminované MDF v několika barevných variantách a rám stolků je z kovu v černé barvě.
Barva:
bílá / černá
dub sonoma / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
laminovaná MDF / kov
Rozměry většího stolku:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 35 cm
Rozměry menšího stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 50 cm
výška: 40 cm
Tloušťka materiálu:
15 mm
Hmotnost:
12,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 40 cm |
| HMOTNOST | 12,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 40 cm |
| HMOTNOST | 12,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 1 noha, 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Relaxační křeslo AMORE s USB
Relaxační křeslo AMORE s USB
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem




















