- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek INFINITY 13
Konferenční stolek INFINITY 13
Telefonická objednávka
Sektorová sestava INFINITY v masivním designu s prvky malovaného dřeva a výraznou reliéfní kresbou.
Kvalitně propracované detaily, laminovaná dřevotříska a ABS hrany garantují dlouhá léta každodenního používání.
Barevné provedení jasan světlý, jasan tmavý nebo jasan bílý vám nabízejí široké spektrum použití, kombinaci a variability.
Konferenční stolek INFINITY I-13 disponuje odkládacím prostorem ve formě dvou polic.
Barva:
jasan bílý
jasan světlý
jasan tmavý
Barvu zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 60 cm
Hmotnost:
34,2 kg
Dodávané v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 34,2 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Komoda INFINITY 10
Komoda s vitrínou INFINITY 08
Komoda s vitrínou INFINITY 08
Jasan bílý
Dodání do 14 dnů
9 490 Kč
Jasan světlý
Dodání do 14 dnů
9 490 Kč
Jasan tmavý
Dodání do 14 dnů
9 490 Kč
Rohová komoda INFINITY 15
Rohová komoda INFINITY 15
Jasan bílý
Dodání do 14 dnů
9 790 Kč
Jasan světlý
Dodání do 14 dnů
9 790 Kč
Jasan tmavý
Dodání do 14 dnů
9 790 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní