- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda VIOLA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento praktický příborník uspokojí vaše nejrůznější požadavky a je ideálním doplňkem do vašeho pokoje.
Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti.
Skříňka je vybavena 2 zásuvkami a 2 přihrádkami, poskytne vám tedy spoustu prostoru pro přehledné uložení různých každodenních potřeb, které tak budete mít neustále po ruce. Přírodní ratanový výplet na dvířkách jí dodává na kráse.
Dřevěné nožičky dodávají příborníku přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
Na horní desce skříňky si také můžete vystavit své oblíbené fotografie, dekorace nebo květiny, a zkrášlit tak svůj pokoj.
Barva:
přírodní / bílá
hnědá / černá
přírodní
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kompozitní dřevo / masivní borové dřevo / přírodní ratan
Rozměry:
šířka: 105 cm
hloubka: 30 cm
výška: 60 cm
výška nožiček: 10 cm
výška police: 15 cm
rozměry přihrádky (každá): 33 x 27,5 x 47,5 cm (Š x H x V)
Hmotnost:
18 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo, Ratan |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 5 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 105 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| HMOTNOST | 18 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo, Ratan |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Přírodní dřevo
Není skladem
3 587 Kč
Přírodní / bílá
Není skladem
4 109 Kč
Černá / přírodní
Není skladem
3 522 Kč
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Přírodní dřevo
Není skladem
3 457 Kč
Přírodní / bílá
Není skladem
4 032 Kč
Černá / přírodní
Není skladem
3 239 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní