- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Moratiz
- Komoda MORATIZ 6
Komoda MORATIZ 6
Telefonická objednávka
Vytvořit vlastní oázu klidu s obývacím systémem MORATIZ nikdy nebylo jednodušší. Nabízí jednotlivé komponenty, které zaujmou nejednoho návštěvníka domácnosti. Je designově elegantní a stylový. Vyroben je z laminované dřevotřísky, dvířka jsou z MDF. Barevně je oblečený do hnědého odstínu dub wotan. Jeho design dotváří plastový dekor v podobě úchytek.
Sektor obsahuje různé druhy nábytku. Je jen na vás, který si vyberete. Do obývacího pokoje, ložnice, studentského pokoje nebo do jídelny.
Komoda MORATIZ 2D3S je vhodná k zařízení obývacích pokojů, jídelně, ložnici a také ji můžete postavit v předsíni, kde její jednoduchost přidá na pocitu čistoty a svěžesti. Množství úložného prostoru nabízí police skryté za dvířky a tři šuplíky.
Barva:
dub wotan
Materiál:
DTD / MDF / plast
Rozměry:
šířka: 160,2 cm
hloubka: 40,1 cm
výška: 84 cm
výška nožiček: 7 cm
výška šuplíků: 21 cm
tloušťka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
Hmotnost:
56 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 56 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, Plast |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní