- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento stylový konferenční stolek vnese do současnému vybavení vašeho domova nádech elegance.
Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti. Odkládací stolek se 2 zásuvkami s designem tkaného přírodního ratanu nabízí dostatek úložného prostoru pro přehledné ukládání časopisů, knih, DVD, multimediálních zařízení a dalších dekorativních předmětů.
Dřevěné nožičky dodávají stolku přirozený a příjemný vzhled a zároveň zajišťují stabilitu. Skvěle se hodí do jakéhokoli interiéru.
Barva:
přírodní / bílá
hnědá / černá
přírodní
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kompozitní dřevo / masivní borové dřevo / přírodní ratan
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 40 cm
výška: 30 cm
výška nožiček: 10 cm
Hmotnost:
15 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo, Ratan |
| TYP STOLU | Konferenční, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Kompozitní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Ratanový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HMOTNOST | 15 kg |
| MATERIÁL | Kompozitní dřevo, Masivní dřevo, Ratan |
| TYP STOLU | Konferenční, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Kompozitní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Sedací souprava rozkládací NATIK NEW šedá
Sedací souprava rozkládací NATIK NEW šedá
Pravá Dodání do 14 dnů 32 490 Kč Levá Dodání do 14 dnů 32 490 KčKomoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 500 Kč
Černá
Není skladem
4 640 Kč
Šedá
Není skladem
4 971 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 895 Kč
Šedá lesk
Není skladem
6 998 Kč
Dub sonoma
Není skladem
4 223 Kč
Beton
Není skladem
3 826 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 534 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 922 Kč
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Přírodní dřevo
Není skladem
3 457 Kč
Přírodní / bílá
Není skladem
4 032 Kč
Černá / přírodní
Není skladem
3 239 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní