- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací NATIK NEW šedá
Sedací souprava rozkládací NATIK NEW šedá
Telefonická objednávka
Prvotřídní sedací souprava NATIK NEW v moderním designu dokonale doplní vaši domácnost.
Součástí sedací soupravy jsou tři větší a tři menší polštáře a polohovatelné opěrky hlavy, které si jednoduše můžete nastavit až v 5 pozicích. Opěrky na ruce jsou ve stylovém tvaru.
Sedačka je rozkládací, čímž vytvoří prostor na spaní pro různé příležitosti o ploše 125x220 cm. Ve spodní části je prostorný úložný prostor na ukládání sezónních přikrývek, dek a podobně.
Potažená je kvalitní látkou Alfa hořčicová, která sedací soupravu oživí. Je celočalouněná, proto ji můžete umístit i do prostoru.
Nabízíme v pravém nebo levém provedení a také v hořčicové barvě.
Barva:
šedá
Materiál:
látka Alfa 120 / pružina
Tvar:
L
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 298 cm
hloubka: 175 cm
výška: 96 / 105 cm
plocha na spaní (ŠxD): 125x220 cm
výška sedu: 43 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška spodního prostoru od podlahy: 5 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
145 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 8 barevných provedeních látky Alfa v ceně 38.890 Kč. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Vaše objednávka zadána do výroby. Dodací lhůta 8-10 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 298 cm |
| HLOUBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 145 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 298 cm |
| HLOUBKA | 175 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 145 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks GYES Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Světle šedá
Není skladem
7 490 Kč
Umělá kožešina EBONY 60x90 cm
Stojací lampa ROMA Dekorhome
Stolní lampa BANJUL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stojací lampa BRUSEL Dekorhome
Stříbrná / černá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
2 368 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
3 290 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní