- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda MYRHA Dekorhome
Komoda MYRHA Dekorhome
Telefonická objednávka
Orientální komoda MYRHA je vyrobena z masivního mangovníkového dřeva s přední stranou z MDF. Stojí na čtyřech dřevěných nožkách. Výrazným prvkem jsou dveře, které byly vyřezávány ručně propracovaným vzorem.
Uvnitř je šest úložných přihrádek.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / MDF
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 38 cm
výška: 75 cm
výška nohou: 16 cm
Hmotnost:
49 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Orientální, Vintage, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks DAMASEN Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Není skladem
3 306 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
4 002 Kč
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
3 690 Kč
Barový stůl THOR Dekorhome
Dekorační mísa 2 ks ABAS Dekorhome
Dekorační mísa 2 ks ABAS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
2 290 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
2 190 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní