Stojací lampa LANSING Dekorhome
Telefonická objednávka
Efektní stojací lampa LANSING zaujme především svým nápaditým designem v okouzlujícím retro vzhledu. Lampa se skládá ze tří klasických stínidel v barvách bílé, šedé a černé. Lampa má kovovou kontrukci a základnu v černé barvě.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Dodávka je bez žárovek.
Barva:
bílá / šedá / černá
Materiál:
len / kov
Rozměry:
šířka: 36 cm
hloubka: 36 cm
výška: 163 cm
rozměr stínidla: 28 x 28 x 24 cm
průměr podstavce: 28 cm
délka kabelu: 220 cm
světelný zdroj: 3 x E27 max. 40W
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| STYL | Retro, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 36 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| DÉLKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 163 cm |
| PRŮMĚR | 28 cm |
| MATERIÁL | Kov, Len |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Konferenční stolek ZETHOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
7 890 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
9 690 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
9 590 Kč
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
13 549 Kč
Černá
Není skladem
12 829 Kč
Zelená
Není skladem
9 470 Kč
Krémová
Není skladem
10 276 Kč
Modrá
Není skladem
14 053 Kč
Vínová
Není skladem
9 933 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
12 253 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
12 158 Kč
Žlutá
Není skladem
11 620 Kč
Světle šedá
Není skladem
15 439 Kč
Konzolový stolek BUSTA
Konzolový stolek BUSTA
Dub
Skladem
Grafit
Skladem






Zboží ihned, platba za 14 dní