- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Konzolový stolek NEVAN
Konzolový stolek NEVAN
Telefonická objednávka
Konzolový stolek NEVAN si vás získá svým jednoduchým a moderním designem.
Černá ozdobná kovová konstrukce je doplněna o úložné prostory vyrobené z dřevotřísky v provedení dub. Příznivci industriálního stylu si určitě přijdou na své.
Stolek disponuje hlavní deskou, jednou policí a v horní částí navíc dvěmi zásuvkami s úchytkami.
Úzký konzolový stolek NEVAN navíc nezabere mnoho místa a vkusně doplní každý interiér.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / DTD
Rozměry:
šířka: 106 cm
hloubka: 45 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
8 kg
Hmotnost:
13 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 106 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 13 kg |
| NOSNOST | 8 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový, Odkládací |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní