- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- 3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
3-místná pohovka s taburetem látka / dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato trojmístná pohovka s podnožkou promění i obyčejné posezení v báječný zážitek a dokonale vyhoví všem vašim potřebám.
Sedačka je čalouněná na dotek měkkou látkou a má hustě polstrované matrace, na nichž se vám bude nesmírně pohodlně odpočívat. Celou konstrukci podepírá dřevěný rám, který nábytku zároveň dodává na stabilitě. Podnožku si můžete postavit dle vašich potřeb kamkoliv, aby vám poskytla co nejvíce pohodlí a relaxace.
Barva:
světle šedá
tmavě šedá
hnědá
krémová
modrá
zelená
žlutá
vínová
šedohnědá taupe
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100% polyester) / masivní borové dřevo / kaučukovníkové dřevo
výplň matrace na sedák: pěnový molitan
výplň matrace na opěradlo: PP bavlna
Rozměry pohovky:
šířka: 184 cm
hloubka: 76 cm
výška: 82,5 cm
výška sedu: 43,5 cm
hloubka sedu: 48 cm
šířka sedu: 162 cm
výška područek od sedáku: 14 cm
výška opěradla od sedáku: 45 cm
Rozměry podnožky:
šířka: 54 cm
hloubka: 54 cm
výška: 43,5 cm
Hmotnost:
35,6 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x trojsedačka, 1 x taburet, 4 x poduška na sedák, 3 x poduška na opěradlo
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 184 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOST | 35,6 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x taburet, 3x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 162 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA TABURETU | 54 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 54 cm, 184 cm |
| HLOUBKA | 54 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 43,5 cm, 82,5 cm |
| HMOTNOST | 35,6 kg |
| MATERIÁL | Bavlna, Látka, Masivní dřevo, Molitan |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x taburet, 3x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 162 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ŠÍŘKA TABURETU | 54 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 54 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
4 500 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 677 Kč
Zelená
Není skladem
4 578 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
6 639 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
6 248 Kč
Vínová
Není skladem
5 678 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
6 583 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
3 584 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
6 039 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
5 871 Kč
2-místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
2-místná pohovka látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
8 177 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 991 Kč
Zelená
Není skladem
8 038 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
6 780 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
9 559 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
8 227 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
6 197 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
4 975 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
8 133 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
6 847 Kč
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Křeslo s podnožkou látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
5 675 Kč
Šedá
Není skladem
5 675 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
5 675 Kč
Petrolejová
Není skladem
5 640 Kč
Žlutá
Není skladem
5 606 Kč
Paraván bílá / přírodní Dekorhome
Paraván bílá / přírodní Dekorhome
3 Není skladem 2 749 Kč 4 Není skladem 4 496 Kč 5 Není skladem 5 395 Kč 6 Není skladem 4 087 KčParaván 5dílný dřevo / látka Dekorhome
Paraván 5dílný dřevo / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 004 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 790 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
2 206 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 146 Kč


























Zboží ihned, platba za 14 dní