- Domů
- Obývací pokoj
- Konzolové stolky
- Konzolový stolek BUSTA
Konzolový stolek BUSTA
Telefonická objednávka
Hledáte estetický doplněk do vaší domácnosti? V tom případě jste tu správně. Konzolový stolek BUSTA v industriálním stylu se bude krásně vyjímat v obývacím pokoji, v předsíni, ale iv jiné části příbytku. Zaujme vás jednoduchým, zato univerzálním provedením.
Velmi výrazným rysem našeho stolku je ocelová konstrukce v černém provedení, doplněná o fóliovanou DTD ve dvou barevných variantách: grafit a dub. Tímto kouskem esteticky, ale i funkčně doladíte vzhled vašeho čarokrásného domova.
Barva:
dub / černá
grafit / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / ocel
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 30 cm
výška: 75 cm
tloušťka konstrukce: 2 x 2 cm
Nosnost:
25 kg
Hmotnost:
11,3 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 11,3 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| TYP STOLU | Konzolový |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Lavice s úložným prostorem samet Dekorhome
Lavice s úložným prostorem samet Dekorhome
Zelená
Není skladem
4 140 Kč
Šedá
Není skladem
2 656 Kč
Béžová
Není skladem
3 112 Kč
Hořčicová
Není skladem
3 071 Kč

















