- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací LAMORA U
Sedací souprava rozkládací LAMORA U
Telefonická objednávka
LAMORA U, stylová a moderní rozkládací a polohovací pohovka ve tvaru U, nabízí velkorysé rozměry pro maximální relax. Sedačka je celočalouněná kvalitní látkou KRONOS ve velmi výrazné, avšak elegantní smaragdové barvě.
LAMORA U disponuje až šesti polohovacími opěrkami hlavy, které se dají přizpůsobit v pěti stupních, a také jednou polohovací opěrkou na ruce.
V pohovce naleznete samozřejmě i úložný prostor. Je rozkládací, pohodlně se na ní vyspí dva lidé. Plocha na spaní dosahuje rozměrů 129x256 cm.
Sedačka má 6 kovových nohou ve výšce 4,5 cm od země.
Jádro sedačky je tvořeno pružinami falista a pěnou v tloušťce 10 cm. Pro vyšší komfort sezení jsou v opěrkách integrované elastické pásy a pěna o tloušťce 7 cm.
Barva:
smaragdová
Materiál:
látka KRONOS
výplň sedací části: pružiny falista a PUR pěna T30KG / m3 - tloušťka pěny 10 cm
výplň opěrky: elastické pásy a pur pěna T25 / m3 - tloušťka pěny 7 cm
Orientace pohovky:
levá
pravá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Tvar:
U
Rozměry:
šířka: 329 cm
hloubka: 220 cm
výška: 79 / 97 cm
plocha na spaní (ŠxD): 256x129 cm
výška sedu: 41 cm
hloubka sedu: 57 cm
výška nožiček: 4,5 cm
Hmotnost:
165 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 6 barevných provedeních látky Kronos na dotaz. Dodací lhůta 9-11 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 329 cm |
| HLOUBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 165 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 329 cm |
| HLOUBKA | 220 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 165 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Výškově nastavitelné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Komoda DTD Dekorhome
Komoda DTD Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 500 Kč
Černá
Není skladem
4 640 Kč
Šedá
Není skladem
4 971 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 895 Kč
Šedá lesk
Není skladem
6 998 Kč
Dub sonoma
Není skladem
4 223 Kč
Beton
Není skladem
3 826 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 534 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 922 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní