- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací SANTIAGO U
Sedací souprava rozkládací SANTIAGO U
Telefonická objednávka
Celočalouněná rozkládací sedací souprava SANTIAGO U s úložným prostorem a s polohovatelnými opěrkami hlavy ve tvaru U přinese do vašeho obývacího pokoje nenapodobitelný vzhled, jedinečný design a zaručený komfort. Díky unikátnímu provedení v tmavošedé látce Matrix a černé ekokůži se snadno stane součástí každého obývacího pokoje. Sedačka je v oblíbeném tvaru U, díky kterému se na ni vejde celá rodina.
SANTIAGO se rozkládá manuálním systémem, na jeho rozložení proto není potřeba velké úsilí. V podstatě ho rozložíte dvěma tahy. Prvním tahem nadzvednete a posunete dopředu sedadlo. Druhým sklopíte opěradlo a získáte prostor na spaní. Získáte tak velkorysou plochu lůžka 116x260 cm.
Maximální relax vám poskytnou i speciálně tvarované polohovací opěrky hlavy. Můžete je naklonit dopředu nebo dozadu podle toho, jak je vám to právě příjemné.
Díky tomu, že je celočalouněná ji můžete umístit kdekoliv do prostoru a nechat tak vyniknout její krásu z každé strany. K dokonalému odpočinku přispěje i výplň pružina Falista a PUR pěna.
Barva:
ekokůže: černá
látka: šedá
nožičky: chrom
Materiál:
ekokůže / látka Matrix / pružina Falista / PUR pěna / kov
Tvar:
U
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 325 cm
hloubka: 168 / 217 cm
výška: 86 / 106 cm
výška sedu: 41 cm
hloubka sedu: 53 cm
plocha na spaní (ŠxD): 116x260 cm
výška nožiček: 10 cm
výška zádové opěrky: 55 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
190 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání v 6 barevných provedeních látky Matrix a v 6 barevných provedeních ekokůže na dotaz. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadána do výroby. Doba dodání 8-10 týdnů.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 325 cm |
| HLOUBKA | 168 cm, 217 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 190 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 325 cm |
| HLOUBKA | 168 cm, 217 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 106 cm |
| HMOTNOST | 190 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





































Zboží ihned, platba za 14 dní