- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Telefonická objednávka
KOMBINACE LUXUSU A POHODLÍ

VÝJIMEČNÝ DESIGN A KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ
- hořčicová / černá / zlatá
- růžová / černá / zlatá
- modrá / černá / zlatá
- smaragdová / černá / zlatá
- šedá / černá / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PRAKTICKÉ DETAILY PRO VAŠE POHODLÍ

LUXUS, KTERÝ SI ZAMILUJETE

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
sametová látka (100% Polyester) / dřevo / pružina
Rozměry:
šířka: 260 cm
hloubka: 155 cm
výška: 85 cm
šířka sedu: 237 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 47 cm
výška opěradla: 39 cm
výška nožiček: 16 cm
rozměr otomanu: 80 x 126 cm
rozměr velkého polštáře: 80 x 39 cm
rozměr malého polštáře: 51 x 16 cm

MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 260 cm |
| HLOUBKA | 155 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 237 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 39 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
5 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní