- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací BORN U
Sedací souprava rozkládací BORN U
Telefonická objednávka
Rohová sedací souprava BORN U je rozkládací, takže nabízí dostatek místa na lenošení nebo příležitostné spaní. Vyrobená je z kvalitních materiálů, jako je látka Cable v šedé barvě. Na výběr je ze dvou variant - pravé a levé provedení.
Jednou z množství výhod jsou i výškově nastavitelné opěrky hlavy pro větší komfort sezení, 2 úložné prostory a také možnost rozložení na plnohodnotné lůžko o velikosti 125x270 cm, kde se hravě vyspí nečekaná návštěva.
Sedací část je vyplněna pružinou, která zajišťuje komfortnější sezení. Sedačku dodáváme s dekorativními polštáři.
Sedačku dodáváme s dekorativními polštáři.
Barva:
látka: šedá
Materiál:
látka Cablo / pružina Falista
Tvar:
U
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 335 cm
hloubka: 155 / 200 cm
výška: 93 / 105 cm
plocha na spaní (ŠxD): 125x270 cm
výška sedu: 46 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška nožiček: 3 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
212 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání sedmi barev látky Cable a sedmi barev ekokůže na dotaz. Odstíny najdete v přiloženém vzorníku. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadána do výroby. Dodací doba 8-10 týdnů.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| HLOUBKA | 155 cm, 200 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 3 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| HLOUBKA | 155 cm, 200 cm |
| VÝŠKA | 93 cm, 105 cm |
| HMOTNOST | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 3 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 894 Kč
Černá
Není skladem
2 477 Kč
Šedá
Není skladem
2 311 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 544 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 647 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 784 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 233 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 230 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 649 Kč






























Zboží ihned, platba za 14 dní