- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Režisérské zahradní křeslo Dekorhome
Režisérské zahradní křeslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Skládací zahradní křeslo je v klasickém designu režisérského křesílka, má pohodlné područky a vodoodpudivé, snímatelné a pratelné potahy.
Ředitelské křeslo vyrobené z robustního eukalyptového dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a se stabilními panty je ideální pro každodenní použití uvnitř i venku.
Židle je lehká a snadno přenosná, má pevnou a stabilní konstrukci. Dřevo je již ošetřené olejem.
Barva:
krémová
červená
zelená
antracit
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
eukalyptové dřevo z udržitelného lesnictví s certifikací FSC / 100% polyester
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 48 cm
výška: 86 cm
šířka sedu: 48 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Zahradní altán ke zdi se zatahovací střechou Dekorhome
Zahradní altán ke zdi se zatahovací střechou Dekorhome
Bílá
Není skladem
9 120 Kč
Antracit
Není skladem
7 779 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
10 394 Kč















