- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Skládací režisérské křeslo 2 ks bambus Dekorhome
Skládací režisérské křeslo 2 ks bambus Dekorhome
Telefonická objednávka
Toto bambusové režisérské křeslo je skvělou volbou pro relaxaci ve vaší zahradě nebo na terase.
Tato židle, vyrobená z masivního bambusu, je odolná vůči povětrnostním vlivům, pevná a má dlouhou životnost. Plátěný sedák a opěradlo poskytují maximální pohodlí při sezení. A pokud ji zrovna nepoužíváte, můžete ji snadno složit, a ušetřit tak místo. Objednávka zahrnuje 2 skládací židle.
Barva:
hnědá / bílá
Materiál:
bambus / látka (bavlna: 35%, polyester: 65%)
Rozměry:
šířka: 58 cm
hloubka: 48 cm
výška: 89 cm
Rozměry ve složeném stavu:
šířka: 88 cm
hloubka: 45 cm
výška: 13 cm
Hmotnost:
10,8 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 58 cm |
| HLOUBKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOST | 10,8 kg |
| MATERIÁL | Bambus, Látka |
| OBSAH SETU | 2x křeslo |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Zahradní slunečník s dřevěnou tyčí 150 x 200 cm
Zahradní slunečník s dřevěnou tyčí 150 x 200 cm
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 480 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 722 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
1 895 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
2 304 Kč
Cihlová
Není skladem
2 247 Kč
Písková
Dodání do 10 dnů
1 985 Kč
Zahradní lavice 120 cm z masivního akáciového dřeva
Zahradní jídelní set 37 ks polyratan
Zahradní jídelní set 37 ks polyratan
Hnědá
Dodání do 10 dnů
35 060 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
25 102 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
31 487 Kč
Hnědá / černá
Dodání do 10 dnů
24 335 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní