- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo MELBY
Křeslo MELBY
Telefonická objednávka
Relaxační křesílko MELBY najde své uplatnění jak v domácnosti např. v obývacím pokoji, na chodbě či hale, tak v exteriéru na terase nebo balkónu. Díky použitým materiálům je křesílko vyloženě univerzální ve svém využití.
Kostra křesla je vyrobená z práškově lakované ocel. Na sedák s opěradlem bylo použito vzdušné propletení z polypropylenu. Pro ještě větší pohodlí je součástí křesla látkový podsedák s polštářkem v šedé barvě.
Barva:
bílá / šedá
černá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
ocel lakovaná práškovou barvou / polypropylen / látka
Rozměry:
šířka: 71 cm
hloubka: 66 cm
výška: 75 cm
výška sedu: 40 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Polypropylen |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsný TV stolek LIVO s elektrickým krbem
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
522 cm Dodání do 21 dnů 64 014 Kč 557 cm Dodání do 21 dnů 65 142 KčZahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Šatní skříň RANDOM S-1
Šatní skříň RANDOM S-1
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem
RTV stolek RANDOM RTV-K
RTV stolek RANDOM RTV-K
Dub wotan
Skladem
Kašmír
Skladem
















Zboží ihned, platba za 14 dní