- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Režisérská židle akáciové dřevo Dekorhome
Režisérská židle akáciové dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
S naší skládací režisérskou židlí získáte nejen stylový doplněk, ale i pohodlné místo k sezení v kempu, na pláži, sportovištích apod.
Režisérská židle je vyrobena z masivního akáciového dřeva, což je vysoce odolné tropické dřevo, které nepodléhá klimatickým vlivům. Sedátko a opěrka z vysoce kvalitní látky přispívají k její mimořádné pohodlnosti. Pro snadné skladování či přepravu lze režisérskou židli také složit.
Barva:
černá
šedá
modrá
zelená
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 56 cm
výška: 88 cm
šířka sedu: 47 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 48 cm
výška područek: 63 cm
Hmotnost:
5,2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 5,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 5,2 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 47 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Plastová zahradní lavička
Plastová zahradní lavička
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 653 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
4 425 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 690 Kč
Zahradní ratanové lehátko s poduškou
Zahradní odkládací stolek akáciové dřevo Dekorhome
Zahradní slunečník s ocelovou tyčí Ø 300 cm
Zahradní slunečník s ocelovou tyčí Ø 300 cm
Zelená
Dodání do 10 dnů
3 174 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 955 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
3 955 Kč
Písková
Není skladem
4 269 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní