- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační elektrické křeslo SUAREZ
Relaxační elektrické křeslo SUAREZ
Telefonická objednávka
Křeslo SUAREZ je mechanicky polohovací, houpací a relaxační s elektrickou funkcí. Příjemně namasíruje, a to díky osmi vibračním bodům. Konkrétně, čtyři se nacházejí na opěrce zad a zbylé čtyři na sedadle s časovačem 15 nebo 30 minut.
Křeslo má v oblasti pasu funkci ohřevu, která se dá i vypnout. Vaše unavené nožky pohotově podepře podnožka, o unavené ruce se postarají masivní opěrky.
Toto relaxační křeslo vyrobené z látky.
Barva:
šedohnědá
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 60 cm
výška: 84 - 95 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
26 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 25 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 50 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Konferenční stolek umělá kůže Dekorhome
Konferenční stolek umělá kůže Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 347 Kč
Tmavě hnědá
Není skladem
2 479 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 242 Kč
Šedozelená
Není skladem
3 612 Kč
Stojací lampa kov / dřevo Dekorhome
Stojací lampa kov Dekorhome
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stojací lampa 200 cm Dekorhome
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 10 dnů
3 395 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní