- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Polohovací masážní křeslo s taburetem MATADOR
Polohovací masážní křeslo s taburetem MATADOR
Telefonická objednávka
Relaxační polohovací křeslo MATADOR s taburetem je vyrobeno v kombinaci koženky a dřevěné konstrukce ve dvou barevných variantách: béžová a černá.
Moderní křeslo slouží k relaxaci a pohodlnému oddychu. Křeslo má elektrickou masážní funkci s vyhříváním.
Barva:
béžová
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
dřevo / eko kůže
Rozměry křesla:
šířka: 71 cm
hloubka: 76 cm
výška: 103 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 49 cm
hloubka: 47 cm
výška: 103 cm
Hmotnost:
24 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 76 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 103 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 71 cm |
| HLOUBKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 103 cm |
| HMOTNOST | 30 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x křeslo, 1x taburet |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 55 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 76 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 103 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty7
Relaxační křeslo SILAS ekokůže
Relaxační elektrické křeslo SUAREZ
Masážní elektrické křeslo ARTUŠ
Relaxační křeslo JORDAN
Relaxační křeslo JORDAN
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Relaxační masážní křeslo PULSAR 2
Relaxační masážní křeslo PULSAR 2
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Křeslo s taburetem ROSE
Relaxační křeslo AMORE s USB
Relaxační křeslo AMORE s USB
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem



Zboží ihned, platba za 14 dní