- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Relaxační 2-místná pohovka Dekorhome
Relaxační 2-místná pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Relaxační pohovka je čalouněná příjemnou látkou s imitací kůže nebo ekokůží v šesti barevných variantách.
Pohovka je polohovatelná. Jednoduchým mechanismem ji můžete sklopit do relaxační polohy. Vysoké opěradlo s oporou hlavy zajistí příjemné a pohodlné sezení. Praktické područky a držák nápojů zajistí pohodlí k relaxaci.
Ve střední loketní opěrce je zabudován úložný prostor.
Barva:
béžová (látka)
světle šedá (látka)
tmavě šedá (látka)
hnědá (látka)
tmavě hnědá (ekokůže)
černá (ekokůže)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka (100 % polyester) / ekokůže / kov / průžina / pěna / plast (nohy)
Rozměry:
šířka: 157 cm
hloubka: 90 - 166 cm
výška: 102 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 47 cm
výška opěrky zad: 68 cm
Hmotnost:
60 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 157 cm |
| HLOUBKA | 90 cm, 166 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, Kov, Látka, Plast, Pružina, Pěna |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 68 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Koberec ASH Dekorhome
Relaxační 3-místná pohovka OSLO 3S
Relaxační 3-místná pohovka OSLO 3S
Tmavě šedá
Skladem
Béžová
Skladem
3místná pohovka Dekorhome
3místná pohovka Dekorhome
Krémová
Není skladem
9 138 Kč
Žlutá
Není skladem
8 270 Kč
Vínová
Není skladem
8 965 Kč
Modrá
Není skladem
9 138 Kč
Zelená
Není skladem
9 138 Kč
Hnědá
Není skladem
8 965 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 138 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
9 138 Kč
Černá
Není skladem
9 138 Kč
Růžová
Není skladem
8 965 Kč
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč




























Zboží ihned, platba za 14 dní