- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Relaxační 2-místná pohovka Dekorhome
Relaxační 2-místná pohovka Dekorhome
Telefonická objednávka
Relaxační pohovka je čalouněná syntetickou kůží.
Pohovka je polohovatelná. Jednoduchým mechanismem se sklopí do relaxační polohy. Vysoké opěradlo s oporou hlavy zajistí příjemné a pohodlné sezení. Praktické područky a držák nápojů zajistí pohodlí k relaxaci.
Rám je z kovu.
Ve střední loketní opěrce je zabudován úložný prostor 16x15x29 cm.
Barva:
hnědá
Materiál:
koženka / kov
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 86 - 156 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 53 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 47 cm
výška opěrky zad: 58 cm
Hmotnost:
73 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 86 cm, 156 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOST | 73 kg |
| MATERIÁL | Kov, Koženka |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 58 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Relaxační 3-místná pohovka OSLO 3S
Relaxační 3-místná pohovka OSLO 3S
Béžová
Není skladem
11 090 Kč
Tmavě šedá
Skladem
3místná pohovka Dekorhome
3místná pohovka Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 965 Kč
Černá
Není skladem
9 138 Kč
Zelená
Není skladem
9 138 Kč
Růžová
Není skladem
8 965 Kč
Krémová
Není skladem
9 138 Kč
Modrá
Není skladem
9 138 Kč
Vínová
Není skladem
8 965 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
9 138 Kč
Žlutá
Není skladem
8 270 Kč
Světle šedá
Není skladem
9 138 Kč
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní