- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál ODYN
Regál ODYN
Telefonická objednávka
Moderní víceúčelový regál ODYN vnese do místnosti nadčasovost, přehlednost a Váš domov bude zářit čistotou a harmonií.
Regál je vyrobený z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 3,4 cm ve dvou barevných variantách: bílá a třešeň.
Je ošetřený páskou z přední i zadní strany, tím je vhodný i do prostoru.
Barva:
bílá
třešeň
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 89 cm
hloubka: 29 cm
výška: 179,8 cm
Tloušťka materiálu:
3,4 cm
Hmotnost:
33,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 89 cm |
| HLOUBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 179,8 cm |
| HMOTNOST | 33,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Křeslo látka / dřevo Dekorhome
Křeslo s poduškou káro Dekorhome
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Počítačový stůl na kolečkách Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 007 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 041 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 904 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní