🌻 SLEVA 10% na vybrané produkty, slevový kód: ASIR10 🪑 Platí jen do 304.2026 ⏳
💥Velký výprodej nábytku skladem! 🪑 Slevy až 50 % ⏳
Originální regál ERDEM NEW TYP 2 je víc než regál. Doplňte interiér svého domova tímto designovým kouskem.
Regál je vyrobený z laminované DTD v barevném provedení: borovice a bílá.
Barva:
borovice / bílá
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 24 cm
výška: 145 cm
Tloušťka materiálu:
15 mm
Hmotnost:
18,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| DÉLKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 145 cm |
| HMOTNOST | 18,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.