- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál ERDEM NEW TYP 3
Regál ERDEM NEW TYP 3
Kód produktu: 0000230195
Telefonická objednávka
Originální regál ERDEM NEW TYP 3 je víc než regál. Doplňte interiér svého domova tímto designovým kouskem.
Regál je vyrobený z laminované DTD v barevném provedení: borovice a bílá.
Barva:
borovice / bílá
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 24 cm
výška: 180 cm
Tloušťka materiálu:
15 mm
Hmotnost:
22,5kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 24 cm |
| VÝŠKA | 180 cm |
| HMOTNOST | 22,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Alternativní produkty5
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 871 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 672 Kč
Šedá
Není skladem
1 454 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 488 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 475 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 531 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 417 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 458 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 447 Kč
Regál DTD / eukalyptus Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 871 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 672 Kč
Šedá
Není skladem
1 454 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 488 Kč
Šedá lesk
Dodání do 10 dnů
1 475 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
1 531 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 417 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
1 458 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 447 Kč
Dodání do 10 dnů
od 1 417 Kč
1 651 Kč
Přidat do oblíbených






















Zboží ihned, platba za 14 dní