- Domů
- Obývací pokoj
- Police a regály
- Regály
- Regál BAKI NEW TYP 1
Regál BAKI NEW TYP 1
Kód produktu: 0000230189
Telefonická objednávka
Regál je vyroben z laminované DTD v bílé barvě.
Víceúčelový regál je využitelný zejména jako knihovna.
Barva:
bílá
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 43 cm
hloubka: 20 cm
výška: 143,5 cm
Nosnost:
24 kg
Hmotnost:
9,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 43 cm |
| HLOUBKA | 20 cm |
| VÝŠKA | 143,5 cm |
| HMOTNOST | 9,5 kg |
| NOSNOST | 24 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 8 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





















