- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Mezo
- Psací stůl MEZO B-1
Psací stůl MEZO B-1
Kód produktu: V-CH-MEZO-B1
Telefonická objednávka
Stylový psací stůl Mezo B-1 je zajímavým doplňkem v interiéru.
Stůl je vyroben z laminované dřevotřísky ve vícebarevném provedení, nohy jsou z práškované oceli.
Doporučujeme ho kombinovat s dalšími prvky z řady Mezo (viz související).
Barva:
vícebarevná (dle obrázku)
Rozměry:
výška: 73 cm
šířka: 120 cm
hloubka: 39 cm
Hmotnost:
21 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 39 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Křeslo patchwork Dekorhome
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 6 517 Kč
od 6 860 Kč
8 117 Kč
Přidat do oblíbených

Zboží ihned, platba za 14 dní