- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek MEZO KM-1
Noční stolek MEZO KM-1
Kód produktu: V-CH-MEZO-KM1
Telefonická objednávka
Stylový noční stolek Mezo KM-1 je zajímavým doplňkem v interiéru.
Stolek je vyroben z laminované dřevotřísky ve vícebarevném provedení, nohy jsou z práškované oceli.
Doporučujeme ho kombinovat s dalšími prvky z řady Mezo (viz související).
Barva:
vícebarevná (dle obrázku)
Rozměry:
výška: 53 cm
šířka: 59 cm
hloubka: 29 cm
Hmotnost:
16 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 59 cm |
| HLOUBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| HMOTNOST | 16 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Noční |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

