- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stůl B-33
Psací stůl B-33
Kód produktu: V-CH-B/33
Telefonická objednávka
Psací stůl B-33 má desku vyrobenou z laminované MDF v dekoru dub sonoma a tvrzeného skla. Nohy jsou z práškově lakované oceli v bílé barvě.
Stolek nabízí úložný prostor v podobě 2 šuplíků a otevřeného úložného prostoru.
Barva:
dub sonoma / bílá
Materiál:
MDF laminovaná / ocel lakovaná / sklo
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
40 kg
Hmotnost:
38,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 38,6 kg |
| NOSNOST | 40 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Set 3 poliček AZURI
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 466 Kč
490 Kč
564 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stůl MEDEA
Skladem
u vás do 27.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 131 Kč
1 190 Kč
1 318 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní