- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Mezo
- Komoda MEZO KM-2
Komoda MEZO KM-2
Kód produktu: V-CH-MEZO-KM2
Telefonická objednávka
Stylová komoda Mezo KM-2 je zajímavým doplňkem v interiéru.
Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky ve vícebarevném provedení, nohy jsou z práškované oceli.
Doporučujeme jí kombinovat s dalšími prvky z řady Mezo (viz související).
Barva:
vícebarevná (dle obrázku)
Rozměry:
výška: 85 cm
šířka: 63 cm
hloubka: 29 cm
Hmotnost:
26,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 26,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



Zboží ihned, platba za 14 dní