Postel HERRERA VELVET 160
Telefonická objednávka
Elegantní postel HERRERA VELVET 160 je skvělá volba do každé moderní ložnice. Postel je čalouněná sametovou látkou Bluvel s výrazným dekorativním prošíváním. Stojí na čtyřech nohách v černé barvě.
Součástí postele je rám s lamelovým roštem.
Matrace není součástí!
Barva:
šedá / černá
starorůžová / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 178 cm
hloubka: 225 cm
výška: 101 cm
rozměr lůžka: 160 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 47 cm
výška bočnice: 26 cm
výška nožiček: 20 cm
Hmotnost:
71 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 178 cm |
| HLOUBKA | 225 cm |
| VÝŠKA | 101 cm |
| HMOTNOST | 71 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 47 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Noční stolek CASSINA
Noční stolek CASSINA
Přírodní
Skladem
Ořech
Skladem
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Bílá
Dodání do 14 dnů
11 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní