- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Šatní skříně
- Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Telefonická objednávka
Skříň s posuvnými dveřmi Low je moderní věšáková skříň, která se hodí do každého prostoru. Oceníte ji hlavně v malém pokoji, protože dveře skříně jsou posuvné a při otevírání nezasahují do prostoru. Skříň s posuvnými dveřmi Low opticky zvětší Váš pokoj.
V jedné části jsou police, které poskytují spoustu prostoru pro vaše oblečení. Druhou stranu tvoří věšáková tyč. Skříň je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky o síle 1,6 cm. Bonusem je krásně velké zrcadlo, které dodává skříni nádech luxusu.
Barva:
dub sonoma
bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná / lišty MDF / ABS hrany / zrcadlo
Rozměry:
šířka: 180 cm
hlouka: 61 cm
výška: 215 cm
Hmotnost:
147 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 61 cm |
| VÝŠKA | 215 cm |
| HMOTNOST | 147 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska, MDF deska, Sklo |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ano |
| POČET POLIC | 4 |
| DVEŘE | Posuvné, Dvoudílné |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

























Zboží ihned, platba za 14 dní