Postel BÉLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Objevte naši exkluzivní petrolejovou postel, která zaručuje eleganci a pohodlí. Celý rám postele je potažen luxusním sametovým potahem, který je příjemný na dotek a lehce se třpytí. Stabilní kovové nohy v černé barvě zajišťují spolehlivou stabilitu a dodávají posteli moderní nádech.
Upozornění: Dodávano bez roštu a matrace!
Barva:
petrolejová / černá
Materiál:
látka (100 polyester) / borovicové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 184 / 204 cm
hloubka: 215 cm
výška: 110 cm
Rozměr lůžka:
160 x 200 cm
180 x 200 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
výška ložné plochy od země: 55 cm
výška nožiček: 15 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 184 cm, 215 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 15 cm |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 55 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 184 cm, 215 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 15 cm |
| ROZMĚR LŮŽKA | 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 55 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek BÉLOS Dekorhome
Noční stolek BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
3 108 Kč
Hořčicová
Není skladem
3 108 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Komoda THETIS Dekorhome
Noční stolek MONAKO
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Šatní skříň s posuvnými dveřmi LOW
Bílá
Dodání do 14 dnů
11 450 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní