- Domů
- Nábytek
- Předsíň
- Lavice a stoličky
- Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Telefonická objednávka
S lavicí BÉLOS vytvoříte pohodlné sezení v každé místnosti. Sedák ztelené a žluté varianty je potažen vysoce kvalitní manšestrovou látkou, která je zdobena poutavými vertikálními švy. Šedá varianta je čalouněná sametovou látkou, která dodá lesk a eleganci. Matně černé nohy zajišťují stabilní postavení a dodávají lavici moderní vzhled.
Náš tip na interiér: Zkombinujte lavici s dalším nábytkem v minimalistickém stylu a vytvořte harmonickou atmosféru!
Barva:
šedá (samet) / černá
žlutá (manšestr) / černá
zelená (manšestr) / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
manšestr (92 % polyester, 8 % polyamid) / sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 35 cm
výška: 42 cm
šířka sedu: 80 cm
hloubka sedu: 35 cm
výška sedu: 42 cm
Nosnost:
120 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 80 cm |
| HLOUBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks BÉLOS Dekorhome
Žlutá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 290 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Šedá
Není skladem
6 390 Kč















