- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek UNIVERSE 55 cm
Konferenční stolek UNIVERSE 55 cm
Telefonická objednávka
Designový konferenční stolek UNIVERSE čtvercového tvaru je vyroben z kovu ve stříbrné / zlaté nebo černé barvě.
Deska stolu je vyrobena z tónovaného skla / mramoru.
Barva:
stříbrná / kouřové sklo
zlatá / kouřové sklo
šedá / černá (mramor)
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. .
Materiál:
kouřové sklo / kov / mramor
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 55 cm
výška: 55 cm
Nosnost:
20 kg
Hmotnost:
14,1 / 17 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 14,1 kg, 17 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Mramor, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Mramor, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOST | 14,1 kg, 17 kg |
| NOSNOST | 20 kg |
| MATERIÁL | Kov, Mramor, Sklo |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Mramor, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Pohovka AMORINITO XL
Pohovka AMORINITO XL
Šedá
Skladem
5 190 Kč
Tmavě zelená
Skladem
5 190 Kč
Světle růžová
Skladem
5 190 Kč
Taburet COSBY
Taburet COSBY
Světle modrá
Není skladem
1 090 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní