- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek hnědá Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš nadčasový příborník/odkládací stolek v retro provedení skvěle zapadne do každého pokoje. V případě potřeby ho lze také použít jako podstavec pod televizi či konzolový stolek. Díky jednoduchému, čistému designu můžete pod stolek postavit i vícero větších krabic.
Příborník je vyroben ze sheeshamového masivu. Sheesham, jinak také známý jako růžové dřevo či palisandr, je tvrdší dřevo z tropů, známé svými zrny. Celý stolek byl vyroben ručně. Díky výše zmíněným zrnům je každý kousek jedinečný a lehce odlišný od všech ostatních. Stolek navíc disponuje pevným dřevěným rámem, takže se nekýve. Montáž je opravdu snadná.
Důležité upozornění: Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá
Materiál:
sheeshamový masiv s povrchovou úpravou v barvě medu
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 50 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
24,7 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 24,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konzolový, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní