- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek ručně malovaný Dekorhome
Odkládací stolek ručně malovaný Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento líbivý odkládací stolek se nedá přehlédnout. Stolek je ručně malovaný, a proto váš obývací pokoj či ložnici prozáří veselými barvami. Svým nevšedním designem tudíž zaujme každou návštěvu.
Tento stolek pod TV je vyroben z mangovníkového dřeva, které je nejen líbivé, ale také velmi odolné. Jeho retro vzhled navíc podtrhuje zručné řemeslné zpracování. Stolek je ručně malovaný. Jeho bohaté zdobení z něj činí elegantní, rafinovaný kousek. Úchytky, které se k němu perfektně hodí, usnadňují otevírání zásuvek.
Stolek disponuje 4 zásuvkami, do kterých se vejdou veškeré vaše nezbytnosti. Na barevnou desku si pak můžete vystavit okrasné předměty, jako jsou například vázy, fotky nebo mísy s ovocem.
Velmi snadná montáž.
Barva:
růžová
tyrkysová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 30 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
20,7 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Venkovský |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 20,7 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Komoda ručně malovaná Dekorhome
Komoda ručně malovaná Dekorhome
Komoda ručně malovaná Dekorhome
Růžová
Dodání do 10 dnů
6 720 Kč
Tyrkysová
Dodání do 10 dnů
6 725 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní