- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek OSMERO Dekorhome
Odkládací stolek OSMERO Dekorhome
Telefonická objednávka
Jednoduchý moderní odkládací stolek má bytelnou desku vyrobenou z lakovaného masivního akáciového dřeva. Zvláštností jsou vlnité okraje desky s přirozeným vzhledem připomínající tvar kmeny stromu. Elegantní odkládací stolek můžete využít i jako konferenční stolek!
Černé kovové nohy podtrhují industriální vzhled.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže každý kus nábytku je zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
akácie / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 45 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Závěsná lampa vintage kov Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
24 390 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
25 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
18 890 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní