- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek 2 ks ANTILLA
Odkládací stolek 2 ks ANTILLA
Kód produktu: V-CH-ANTILLA-LAW
Telefonická objednávka
Sada dvou odkládacích stolků ANTILLA je vyrobena z práškově lakované oceli.
Deska stolků je z tvrzeného skla.
Barva:
černá / průhledná
Materiál:
lakovaná ocel / sklo
Rozměry:
průměr: 42 / 50 cm
výška: 45 / 50 cm
Nosnost:
10 kg
Hmotnost:
15,3 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 42 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRŮMĚR | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 15,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Ke stažení
ANTILLA_manual.jpg (jpg, 65.8 kB)
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 42 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm, 50 cm |
| PRŮMĚR | 42 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 15,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Varianty produktu
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč
Křeslo ve tvaru boty samet Dekorhome
Fialová
Dodání do 10 dnů
5 546 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
5 033 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 5 005 Kč
od 5 033 Kč
5 956 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní