- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Křeslo CEZAR
Křeslo CEZAR
Telefonická objednávka
RELAXAČNÍ KŘESLO CEZAR
Představujeme vám skvělého parťáka pro chvíle odpočinku, které vám přinese moderní křeslo CEZAR. Designové křeslo s prvky sympatického retro stylu bude vaším neodmyslitelným společníkem po těžkém a náročném dni. Díky svému poutavému provedení se stane dominantním prvkem každé místnosti. 
KVALITNÍ VÝROBA
Na čalounění byla použita odolná látka Cremona, která dodává křeslu jedinečný pocit z posezení. Vyváženou stabilitu křesla zaručují nohy z kovu, lakované neutrální černou barvou. Nohy jsou navrženy tak, aby nenarušovaly celkový design křesla, působí decentně a elegantně. Zakončeny jsou černými plastovými kluzáky proti poškrábání podlah, které navíc usnadňují manipulaci s křeslem.
BAREVNÁ VARIABILITA
Tmavě či světle laděný interiér, moderní nebo restro styl - křeslo CEZAR si poradí se vším. Díky svému čalounění v několika barevných variantách nebude problém vybrat to pravé!
- béžová / černá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka Cremona / lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 70 cm
hloubka: 79 cm
výška: 85 cm
šířka sedu: 53 cm
hloubka sedu: 53 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
11 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 70 cm |
| HLOUBKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 53 cm |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

















Zboží ihned, platba za 14 dní